Sluneční dům APARTMÁN - Oldřichov v Hájích

Sluneční dům APARTMÁN - Oldřichov v Hájích

Informace k ubytování
 

Komerční ubytování je určeno široké veřejnosti, zejména turistům, cyklistům, rodinám s dětmi.
Ve Slunečním domě najdete apartmán s kapacitou 4 lůžka + 1 přistýlka.


 

Vybavení apartmánu:

Apartmán má samostatný vchod.

Kuchyňský kout je vybavený základním nádobím, kuchyňským textilem, prostředky na mytí nádobí, samozřejmostí jsou obaly na tříděný odpad. Součástí kuchyně je lednice, varná dvouplotýnková deska, mikrovlnná trouba, varná konev a myčka nádobí. K dispozici je i dětská jídelní stolička.

V ložnici apartmánu jsou dvě samostatná lůžka, rozkládací křeslo, které slouží jako přistýlka. V obývací části je rozhládací pohovka, skýtající dvě místa na spaní. Klienti mají možnost si půjčit dětskou postýlku. Samozřejmostí je ložní prádlo, osušky a ručníky.

Součástí apartmánu je sociální zařízení se sprchovým koutem.

Pohled z apartmánu je do zahrady a na historickou budovu. Do zahrady lze vyjít přímo z ložnice i obývací části apartmánu.

Wi-Fi připojení je zdarma.

 

 

apartman1

 V areálu se nachází Informační centrum, výuková farma, přírodovědná expozice „Jizerky všemi smysly“ a včelí naučná interaktivní stezka, která pokračuje do blízkého okolí.

Objednání ubytování je možné na kontaktním emailu daného střediska.

Název a adresy ubytovacích zařízení:

Ubytovna Sluneční dům na adrese Oldřichov v Hájích 5, Oldřichov v Hájích 463 31 - kontakt: oldrichov[zavináč]strevlik.cz,
telefon: 481 319 922; mobil: 778 961 533

 

Ceník ubytovny

V ceně ubytování je zahrnuto: energie, svoz odpadů, dezinfekce pokojů, servis prádla, ostatní režijní výdaje a obecní ubytovací poplatek.

 

Platby za ubytování, stravu, zálohu za čip apod. s proúčtováním již uhrazené zálohy za rezervaci pokoje probíhá v den příjezdu, při ubytování hosta v hotovosti či kartou.

Vrácení zálohy za čip probíhá, při odjezdu hosta v hotovosti.

 

Čas příjezdu: od 14:00 hodin / nebo po domluvě

Čas odjezdu: nejpozději v 10:00 hodin.

 

Ubytovací řád

 


 

Zvířata:

Po domluvě je možný pobyt menšího, středního psa / kočky za poplatek, podmínkou je vlastní pelíšek. Ubytovny mají k dispozici pouze jeden pokoj pro hosty s domácím mazlíčkem, při naplnění tohoto pokoje není možné ubytovat dalšího domácího mazlíčka. Velká plemena psů nelze v našich ubytovnách ubytovat. Mazlíčci nesmí zůstat sami na pokoji, venčení není možné v těsné blízkosti ubytovny. Pes nesmí štěkáním na pokoji rušit jiné hosty (zejména v noci), nesmí po objektu volně pobíhat, vždy musí být na vodítku (košík). Porušení těchto pravidel může být důvodem k ukončení pobytu.

 


 

Další informace:

Parkování je před areálem zcela zdarma bez nutnosti rezervace.

V blízkosti areálu je nové dětské hřiště.

Návštěvníky uchvátí v každém ročním období Jizerskohorské bučiny, přírodní památka UNESCO,  skýtající nespočet možností k výletům. Ani milovníci cyklistiky nepřijdou zkrátka Jizerské hory nabízejí spoustu skvělých tras cyklistům i turistům. V jarních měsících okouzlí každého kvetoucí narcisy a posléze upolíny v osadě Jizerka.  Za návštěvu stojí  Hejnice, perla Jizerských hor s barokním chrámem Navštívení Panny Marie, Lázně Libverda i Frýdlant s ohromujícím komplexem hradu a zámku. Návštěvníci se mohou vykoupat v nedaleké vodní nádrži Fojtka. Nejbližší obchod v Mníšku u Liberce vzdáleném cca 2 km.


 

Storno podmínky:

Vyhrazujeme si právo vyžadovat po klientovi rezervační zálohu, jejíž výše je závislá na počtu rezervovaných pokojů. Záloha slouží zároveň jako depozit a je navrácena. V případě, že dojde ke stornu pobytu ze strany klienta méně jak 7 dnů před příjezdem, propadá ve prospěch ubytovatele 100% z celkové uhrazené zálohy. Po dohodě je možné termín pobytu přeložit a záloha tak nepropadá.  V případě předčasného ukončení pobytu nevzniká nárok na vrácení peněz.

 

apartman2

 

Kde nás najdete

 

 

 

Kontakt

Vzdělávací areál STŘEVLIK - Ekocentrum Oldřichov v Hájích
Oldřichov v Hájích 5, 463 31 Oldřichov v Hájích
 
tel.: 481 319 922
volat v pracovní dny v čase od 7:00 do 14:30
email: oldrichov[zavináč]strevlik.cz

 

Liberecký kraj Svět včel Ekovýchova LK Ekopobyt Ekopobyt Ekopobyt