Sluneční dům UBYTOVNA - Oldřichov v Hájích

Sluneční dům UBYTOVNA - Oldřichov v Hájích

Informace k ubytování
 

Komerční ubytování je určeno pro turisty, rodiny s dětmi aj.
Ve Slunečním domě najdete ubytovnu s kapacitou 53 lůžek, jídelnu s kuchyní, v suterénu se nachází i přírodovědná expozice „Jizerky všemi smysly“.

V areálu se nachází Informační centrum, výuková farma, včelí naučná interaktivní stezka, která pokračuje do blízkého okolí.

Objednání ubytování je možné na kontaktním emailu daného střediska.

Název a adresy ubytovacích zařízení:

Ubytovna Sluneční dům na adrese Oldřichov v Hájích 5, Oldřichov v Hájích 463 31 - kontakt: oldrichov[zavináč]strevlik.cz,
telefon: 481 319 922; mobil: 778 961 533

 

Ceník ubytovny

V ceně ubytování je zahrnuto: energie, svoz odpadů, dezinfekce pokojů, servis prádla, ostatní režijní výdaje a obecní ubytovací poplatek.

Děti: zdarma do věku 18 měsíců (bez nároku na lůžko, je možné si přivézt vlastní cestovní postýlku).

 

Platby za ubytování, stravu, zálohu za čip apod. s proúčtováním již uhrazené zálohy za rezervaci pokoje probíhá v den příjezdu, při ubytování hosta v hotovosti či kartou.

Vrácení zálohy za čip probíhá, při odjezdu hosta v hotovosti.

 

Čas příjezdu: od 14:00 hodin / nebo po domluvě

Čas odjezdu: nejpozději v 10:00 hodin.

 

Ubytovací řád

Nákres a foto ubytovny

 

Zvířata:

Po domluvě je možný pobyt menšího, středního psa / kočky za poplatek, podmínkou je vlastní pelíšek. Ubytovny mají k dispozici pouze jeden pokoj pro hosty s domácím mazlíčkem, při naplnění tohoto pokoje není možné ubytovat dalšího domácího mazlíčka. Velká plemena psů nelze v našich ubytovnách ubytovat. Mazlíčci nesmí zůstat sami na pokoji, venčení není možné v těsné blízkosti ubytovny. Pes nesmí štěkáním na pokoji rušit jiné hosty (zejména v noci), nesmí po objektu volně pobíhat, vždy musí být na vodítku (košík). Porušení těchto pravidel může být důvodem k ukončení pobytu.

 

Další služby:

Zdarma:

WIFI připojení k internetu

Zapůjčení hraček, stolních her, knih, míčů…

K dispozici malá čajová kuchyňka s vybavením

Parkování vozidel je možné zdarma před nebo v  blízkosti objektu.

 

Storno podmínky:

Vyhrazujeme si právo vyžadovat po klientovi rezervační zálohu, jejíž výše je závislá na počtu rezervovaných pokojů. Záloha slouží zároveň jako depozit a je navrácena. V případě, že dojde ke stornu pobytu ze strany klienta méně jak 7 dnů před příjezdem, propadá ve prospěch ubytovatele 100% z celkové uhrazené zálohy. Po dohodě je možné termín pobytu přeložit a záloha tak nepropadá.  V případě předčasného ukončení pobytu nevzniká nárok na vrácení peněz.

 

 

UBYTOVÁNÍ - SEMINÁŘE, ŠKOLENÍ


V případě objednání školení a seminářů s ubytováním Vám zpracujeme kalkulaci dle vaší poptávky. Pro vyhotovení kalkulace kontaktujte koordinační pracovnici pro pobyty na tel: 481 319 911, nebo emailem na: koordinace[zavináč]strevlik.cz

 

oldov4

 

Kde nás najdete

 

 

 

Kontakt

Vzdělávací areál STŘEVLIK - Ekocentrum Oldřichov v Hájích
Oldřichov v Hájích 5, 463 31 Oldřichov v Hájích
 
tel.: 481 319 922
volat v pracovní dny v čase od 7:00 do 14:30
email: oldrichov[zavináč]strevlik.cz

 

Liberecký kraj Svět včel Ekovýchova LK Ekopobyt Ekopobyt Ekopobyt