Miss Vermikompost 2021

  • Home
  • Projekty
  • Vermikompostujte s námi
  • Miss Vermikompost 2021

Soutěž o nejkrásnější vermikompostér
a nejspokojenější žížaly

z1

Vermikompostér je neobyčejně užitečná věc. Pomáhá nám nejen snižovat množství odpadu, které tvoříme, ale navíc nám dodává vysoce kvalitní hnojivo.
Kdo ale říká, že vermikompostér musí být obyčejný, nudný nebo dokonce ošklivý? Ale kdepak! Vermikompostér může být ozdobou a chloubou kuchyně, chodby či třídy - krásný, jedinečný, originální a uvnitř plný života, no prostě radost pohledět :)

Pochlubte se svým úžasným vermikompostérem a inspirujte ostatní - zapojte se do naší soutěže MISS VERMIKOMPOST!

Pošlete nám fotky vašeho vermikompostéru a napište nám jeho příběh - jak a kdy váš vermikompostér vznikl a co vás k jeho založení vedlo.  Můžete nám představit jeho tvůrce a pečovatele, popsat vaše zkušenosti s vermikompostováním, vtipné zážitky, silné dojmy, fascinující objevy, hororové historky atd. (Vhodné téma pro slohovou práci :) )

Zapojit se může každý - jednotlivci, rodiny, školy, oddíly nebo pracovní kolektivy. Společná tvorba a péče stmeluje lidi a posiluje charakter :)

Přihlášky můžete posílat do konce roku 2021. Vyhodnocení a vyhlášení Miss Vermikompost 2021 proběhne v lednu 2022.

Ceníme si kreativity, originality, krásy a především vaší láskyplné péče, kterou svým žížalkám věnujete, aby prospívaly co nejlépe. Nejpovedenější vermikompostéry se zajímavými příběhy odměníme.

"Chci se zapojit" 

Vermikompostér ještě nemáte a chtěli byste si ho založit? Inspirujte se na Vermikompostujte s námi. Sháníte žížaly? Nevíte si rady? kontaktujte nás na eliska.jacova@strevlik.cz
 

z2

 

Liberecký kraj Svět včel Ekovýchova LK Ekopobyt Ekopobyt Ekopobyt